Background

Kalite Standartlarımız

Yapılarınız Kaliteyle Kaplansın

Kalite Politikamız

Davut Panel olarak, öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ve bunu sağlarken de Kalite Yönetim Sistem Şartlarına uymak ve sürekli gelişmek inancındayız. Bu açıdan politikamız;

1. Firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri bir kerede doğru ve zamanında yapmak.

2. Çalışan personelin ve tedarikçilerin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitimi almalarını sağlayarak kalite düzeyinin sürekli iyileşmesini sağlamak.

3. İşlerin planlanmasında ve yürütülmesi aşamasında çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak.

4. Kalite, verimlilik ve karlılık artışını sağlamak için, ekip çalışmasına önem vermek. Şirket kurumsal yapısında ve işlerin işlemesinde kalite düzeyinin en üst seviyeye gelmesi için, organizasyondaki bireylerin görev ve sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamak.

5. Yönetim anlayışımız "insana saygı”ya dayanır. Şirket çalışanlarının kendilerini etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olması.

6. TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulamak.

7. Tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde KALİTEYİ ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak.

8. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

9. Dünyaya ve değişime açık olmak, öncü girişimci olmak, teknolojik yenilikleri takip etmek ve alanlarımızda yenilikler getirmek.

10. Ulusal ve Uluslararası kaide ve standartlarına uygun olacak şekilde üretim, yönetim ve çevre koruma kalite standartları oluşturmak.

Hizmette ve Üründe Kaliteyi Belgeledik

Kalite Belgelerimiz

Türk Patent Enstitüsü
Türk Patent Enstitüsü
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Türk Patent Enstitüsü
Türk Standartları Enstütüsü
Tüv TÜRKAK
Çevre İzin Belgesi
Türk Standartları Enstütüsü
Türk Standartları Enstütüsü
Yangına Tepki Test Raporu
Background

Yapılarınız Kaliteyle Kaplansın

Davut Panel A.Ş. olarak, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2011 yılının Haziran ayında Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel fabrikamızın temelini attık. 1 yıl gibi kısa bir sürede Haziran 2012 yılında, 35 dönüm alan üzerinde, 10.000m² kapalı üretim alanı ve 540m² idari binamızla hizmet vermeye başladık.

Bizi Tanıyın

Üretimde Kalite Önemlidir

Fark Yaratıyoruz

Üretimde kalite seçeneklerini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Sandviç panel ve Solar uyumlu panel sistemlerimiz ile sektörümüzde fark yaratıyoruz.

Kalite

Dayanıklılık

Yenilenebilirlik

Uzun Ömür